DJ, renginio vedėjas, aparatūra

Suprasdami, kad keičiasi linksminimosi būdai vestuvėse ir pokyliuose, jums siūlome plačiausią pasirinkimą- pagal Jūsų skonį ir pageidavimus! Rinkitės vieną, kelias, visas pozicijas...
♪ Renginio vedėjas ValdasS
♪ Foninė saksofono muzika santuokos metu, sutinkant svečius, pertraukų metu
♪ DJ - muzika šokiams. Jūsų arba mūsų playlist'as!
♪ Garsso aparatūra- bazinis arba išplėstinis komplektas, techninė priežiūra.
♪ Apšvietimas- bazinis arba išplėstinis komplektas, techninė priežiūra.
♪ Vieta jūsų fantazijoms: pasirinkite ir susikomplektuokite jums reikalingas paslaugas Jūs patys!
♪ ...

Kodėl verta rinktis mus? Todėl, kad esame šių sričių profesionalai su didžiule patirtimi!

GARSAS

Į bazinį garso komplektą įeina 2vnt. Electrovoise ZLX12P satelitai ir 2vnt ELX118P subvuferiai, 2 radio mikrofonai ir mikšerinis pultas Yamaha 8kan. Pakanka iki 200m2 erdvei.
Išplėstinis komplektas- pagal jūsų poreikius ir pageidavimus kolonėlių skaičius, mikrofonai, pultas. Tuo užsiima kompanija iš pa Utenas "Biški garsą ir švesąs" Tel.:+370 688 21129


APŠVIETIMAS

Bazinis apšvietimas- pilnai sukomoplektuotas stovas su programuotu DMX valdymu. 3vnt. LED PAR 18x3W foniniam pašvietimui, grafinis RGB lazeris, 2vnt. "wash" tipo judančios galvos 18x3W dinaminiam apšvietimui, dūmų mašina.
Išplėstinis komplektas- pagal jūsų poreikius ir pageidavimus- foniniam pašvietimui iki 16vnt. LED PAR 18x3W, dinaminiam pašvietimui: grafiniai RGB lazeriai , 10vnt. "wash" tipo judančių galvų 18x3W, dūmų mašinos.
Tuo užsiima kompanija iš pa Utenas "Biški garsą ir švesąs"
Tel.:+370 688 21129

Renginio vedejas

VAKARO VEDĖJAS- ValdasS

Vakaro vedimas- viena iš svarbiausių sėkmės detalių. Dirbant tik vedėju, galima žymiai geriau susikoncentruoti į šį darbą, nei kartu gyvai grojant. Kadangi galvoje nuolat kirba-virba minčių, jas dėstyti visai nesunku per daugelį darbo vestuvėse metų išlavintu liežuviu... Visi užsiėmimai susiję su pokylio tematika: tikrai nerengiame gėrimo, bėgiojimo ar kitokių sportinių varžybų. Nesiūlome ilgai valgyti- verčiau laiką leiskime linksmai sveikindami jaunuosius, plodami ir pritardami skambančioms dainoms!

Saksofono muzika - Arūnas

Tiek renkantis svečiams, tiek stalo pertraukėlių metu, Arūnas jaudina klausytojų širdis savo profesionalia saksofono muzika. Ką jis groja? Viską, ką galima groti saksofonu: diskošmisko, latino, jazo standartus, roko klasiką, lietuvių liaudies dainas!

MŪSŲ DRAUGAI- kompanija iš pa Utenas "Biški garsą ir švesąs"

Garso aparatūra ir apšvietimas

Pilnai aprūpina garsu ir šviesa renginį. Visais klausimais
Tel.: +370 688 21129 arba
El. paštu: vienas.colis@gmail.com