Atsiliepimai:
Čia rašykite savo atsiliepimus apie mūsų darbą Jūsų šventės metu. Mums tai bus geriausios rekomendacijos ateities darbams! Apie užimtumą ir kainas klauskite Kontaktų skyrelyje užpildydami formą.
Dėkoju, ValdasS


====== Vardas : Jolanta ir Tomas
Šventes data : 2016.10.28
Tekstas: NUOSTABŪS muzikantai!!! Esame labai dėkingi už puikią nuotaiką vestuvių metu. Visi svečiai, kartu ir mes likome sužavėti Jūsų atsidavimu savo darbui. Didelis AČIŪ

====== Vardas : Aistė Kukialkienė
Šventes data : 2016.05.21
Tekstas: Jūs buvot nerealūs,tiek mums tiek svečiams viskas labai patiko.Tariame didelį AČIŪ.Aistė ir Gytis 2016.05.21

====== Vardas : Rimantas Krikščiūnas
Šventes data : 2015m
Tekstas: Labai fainas balius būvo Valdai,pernai Pandėlyje (Rokiškio raj.)vasario mėn.kur grojote jubiliatui Alvydui 50-čio proga. (2016-04-28)

====== Vardas : Monika Šventes data : 2016 01 15 Tekstas: Norėjome viso kolektyvo vardu padėkoti už fantastišką nuotaika mūsų šventės metu. Vestuvės 100 % pavykusios :)

====== Vardas : Agnė Mažeikienė Sventes data : 2015-09-19 Tekstas: Didziausias dekui jums Valdai uz nuostabiai pravesta vakara musu sventej. Ispildet musu lukescius su kaupu. Labai labai aciu. Mindaugas ir Agne. Zarasai. 2015.09.19

====== Vardas: Remigijus Kučinskas, Šventes data: 2015-08-01. Remigijus ir Alina šventėme vestuves 2015-08-01. Šaunuoliai, esame jums dėkingi už superines vestuves. Visiems suteikėte geras emocijas. Linkime jums neprarasti tos kibirkšties, meilės savo darbui dar daug daug metų. Didžiulis jums !!!ACIŪ!!! Iš pajūrio (2015-08-12)

====== Vardas : Renata ir Sergejus E-mail : rinkeviciutes@gmail.com Sventes data : 2015-07-18 Tekstas: Jūs NUOSTABŪS!!!!!!!!! Ačiū labai už puikia šventę, pateisinot visus lukesčius ir labai maloniai nustebinot, nesitikėjom, kad bus taaaaaaiiiip gerai. Visiems rekomenduojam, nepasigailėsit tikrai!!! Sėkmės Jums darbuose, daug smagiu kompanijų.

======= Vardas : Daiva E-mail : Sventes data : 2015-05-23 Tekstas: Labai, labai ačiū,kad puikiai sukūrėte šventinę atmosferą! Visi buvo patenkinti ir laimingi Jūsų paskleista nuotaika, užvedėte visus svečius linksmybėm ir gera nuotaika. Esu be galo Jums dėkinga. Linkiu Jums kuo didžiausios sėkmės ir stiprybės linksminant žmones. Dar kartą labai dėkoju :) Daiva

======= Vardas: Rima ir Arūnas E-mail: Sventes data: 2014.08.30 Tekstas: Esame dėkingi už˛ puikią atmosferą, gerą nuotaiką, atsidavimą savo darbui. Mes ir visi ššventės dalyviai buvom labai patenkinti !!! Ačiū !!!

======= Vardas: Agne ir Kestutis E-mail: Sventes data: 2014.08.09 Tekstas: Labai aciu jums uz nuostabia svente,gera nuotaika,tikrai nenusivylem ir labai likom patenkinti,rekomenduoju tiems kas ruosiasi vestuvėms.

======= Vardas: Donata E-mail: Sventes data: 2014-05-24 Tekstas: Labai jums aciu uz sventine nuotaika, uz atsidavima darbui, uz gera muzika ir pramogas sokiu saleje ;) aciu :) jus buvote nuostabus ;)

======= Vardas: Dovile ir Tomas E-mail: dovilinskis@gmail.com Sventes data: 2013 06 07 Tekstas: Dar karta labai aciu, Jums abiems, uz laika, gera nuotaika, viskas buvo super! Rekomenduojam rinktis siuos muzikantus (pas mus buvo dviese), su jais svente tikrai bus nepamirstama!

======= Vardas:Sandra ir Mindaugas Data:2012-10-06 Pries dvi savaites buvo musu vestuves, kuriose muzikavo sie puikus muzikantai:) esame abu su vyru laaabai Jums dekingi nes vakaras buvo nuostabus:) visiems buvo linksma ir gera. Puikiai pravesta vakaro programa, linksmos dainos, sokiai ir zaidimai. Didelis aciu Jums:) ne tik nuo musu, bet ir nuo tevu bei sveciu dalyvavusiu vestuvese. Rekomenduojam visiems kas nori puikios sventes. Sandra ir Mindaugas:)

======= Vardas: Lina ir Vytautas Data: 2012-5-26 Neseniai atsventeme savo vestuves.Valdas tikras vestuviu muzikantas ir puikus vedejas, buvo labai linksma, sveciai liko labai patenkinti.Dekojame uz puiku vakara.

======= Vardas: Zydrune ir Paulius Data: 2011-9-10 Sis muzikantas yra tikrai nepakartojamas.Musu svente jo deka buvo nepamirstama.Sis muzikantas atiduoda visa save ir daro viska kas imanoma. Isjudina visus ir senus ir jaunus.Pasikviete si muzikanta nepasigailesite:) Dar karta ACIU:)
======= Vardas: Sigita ir Arturas Kurkliai Data: 2010-9-14 Labai didelis aciu uz nuostabu vakara musu vestuviu diena,tiesiog buvo super!!!TIKRAI LABAI GERAS MUZIKANTAS IR VAKARO VEDEJAS ZODZIU KISENEJA NEIESKO ,PROGRAMA IRGI NUOSTABI!!!REKOMENDUOJU TIKRAI NENUSIVILSIT IR NEPRASAUSIT LABAI DIDELIS ACIU!!!
======= Vardas: Deimantas ir Inga Data: 2010-8-24 ...Dar karta aciu uz nuostabia svente...Deimantas ir Inga
======= Vardas : Nida ir Mihailas Data: 2010-7-26 Tekstas: Nuoširdziausiai dėkojame už tai, kad mūsų šventę padarėte nepmirštamą:)Sėkmės darbuose! Rekomenduosim;)
======= Vardas: Eglė ir Kęstutis Data: 2010-7-26 Labai dėkojame už puikiai pravestą šventę muzikantui Valdui! Visi svečiai labai gyrė šį nuostabų muzikantą, kuris tikrai turi talentą linksminti žmones. Rekomenduojame rinktis šį muzikantą, tikrai nesigailėsite!!!
======= Vardas: Rimgaile ir Tadas Data: 2010-6-9 Na muzikantas tikrai super. Musu vestuves padare nuostabias. Moka ir svecius uzimti, ir vakara puikiai veda ir programa labai gera. Ispilde ne tik musu bet ir musu sveciu norus. taip ir toliau :) Labai aciu :)
======= Vardas: Kristina ir Vytautas Data: 2010-4-26 Puikus muzikantas, gerai atliekantis savo darba, mokantis uzimti svecius ir vesti vakaro programa.